Modern technology gives us many things.

Google Play Store En Güncel Ücretsiz Oyunlar

Google Play Store En Güncel Ücretsiz Oyunlar

 

Yaz ayları bile Google Play ücretsiz oyunlar etkinliği ile her hafta bazı güncel oyunlar kısa süreliğine ücretsiz indirilebiliyor.

Google Play üzerinden on binlerce ücretsiz oyun indirilebildiği gibi yine binlerce ücretli oyunda indirilebiliyor. Google play tarafından her hafta bazı ücretli oyunları kısa süreliğine ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Her hafta güncellenen bu oyun listesinde yer alan oyunlar kısa bir süreliğine sunuluyor. Ücretsiz olduğundan dolayı Google Play ücretsiz oyunlar etkinliğinden faydalanmak için acele edilmesi gerekiyor. Bu haftanın en güncel ve en popüler kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlardan bazıları ise şu şekildedir;

google play

Lego Tower

Gerçek lego figürleri ile yaşam alanları inşa edilerek hem eğleneceğiniz hem de oyun içerisinde para kazanabileceğiniz bir oyundur. Bu oyun sahip olduğu görsel efektler ve gerçekçi tasarımı ile dikkat çekiyor.

Heroic-Magic Duel

Son derece heyecanlı ve aksiyonu bol bir strateji odalı bir Pvp oyunu olan Heroic farklı karakterlerle savaşılabiliyor.

Chess Rush

8 kişilik kısa savaşların ve 50’den fazla oyun karakterinin bulunduğu bu oyun strateji severlerin büyük bir ilgisini çekiyor.

Walk Master

Son dönemin en eğlenceli ve zorluk seviyesi en yüksek yürüyüş simülatörü olarak görülüyor. Oyun heyecan ve gerçekçilik arayanlar için en ideal ve ilgi çekici oyunlar arasında yer alıyor.

Bu oyunlar dışında Google Play ücretsiz oyunlar etkinliği ile birbirinde popüler oyunlar sunuluyor. Alchemy War: Clash of Magic, Brave Conquest, Something Eerie, Wonderpants :Rocky Rumble ve Teppem bunlardan bazılarıdır.