Modern technology gives us many things.

Oppo F11 Pro Yeni Renkli Telefonuyla Dikkat Çekiyor!

Oppo F11 Pro yeni renkli telefonuyla beraber henüz çıkmamasına rağmen oldukça dikkat çekiyor. Yakın zamanda çıkacak telefon renk seçenekleri kullanıcılara sunuldu. Piyasadaki telefonlardan farklı renk tasarımı bulunan oldukça dikkat çekmekte.

Oppo F11 Pro Renk Seçenekleri

Telefonun tanıtımı Mart ayında yapıldığında 349 dolar fiyat etiketiyle sunulmuştu. Cihaz tanıtıldığında Aurora Green olarak adlandırılan yeşil renk düzeninde tanıtılmıştı. Ayrıca Thunder Black ile diğer renk ile gösterildi. Yeni seçenek renk olarak da Waterfall Grey olarak belirlenen gri olarak sunuldu. Yeni renk tasarımı Hindistan’da yer alan Amazon Prime Day satışlarında gösterildi.

Oppo F11 PRO Özellikleri

Telefon özellikleri olarak ekran tarafı 6.5 inç 19:9 en boy oranına sahip durumda. Çözünürlük olarak FULL HD PLUS panoramik ekrana yapılmış durumda. Herhangi bir çentiği olmayan telefonun ön kamerası pop-up olarak sunularak oldukça ilgi çekiyor.

İşlemci olarak Helip P70 olarak kullanıyor ve orta sınıf telefon olarak satışa sunulacak. Cihaz optimizesi için Hyper Boost teknoloji yer almakta. Kamera olarak 48 megapiksel ve birinci sensöre ve 5 megapiksel olarak ikinci sensöre bulunuyor. Çift kamera ve 6P objektif yer verilmiş durumda. Ayrıca kameraların üstünde LED Flaş bulunduruluyor.

Ön kamera özellikleri olarak 16 megapiksel AI destekli pop-up kamera yer verildi. Bunun yanında telefonun arka alanında parmak izi sensörü  yer verilmiş durumda. Bağlantı seçenekleri oldukça zengin olan telefonda çift 4G VoLTE, WiFi 802.11 ac (2,4GHz + 5GHz), Bluetooth 4.2, GPS / GLONASS ve Micro USB ile seçenekleriyle geliyor. Telefon sürümü olarak Android 9 Pie olarak ColorOS6 ile satışa sunulacak. Hızlı sarj için VOOC 3.0 Flash Charge teknolojisini kullanan OPPO F11 Pro 4000 mAH bataryasıyla uzun süreli kullanım sunuyor. Çıkış tarihi olarak henüz açıklama yapılmamasına rağmen yakın zamanda kullanıcılara oldukça adını söz ettireceğe benziyor.