Modern technology gives us many things.

Samsung Galaxy A80 İçin Yeni Renk Seçeneği

Samsung Galaxy A80 İçin Yeni Renk Seçeneği

 

Samsung markasının piyasaya sürmeye hazırlandığı Samsung Galaxy A80 serisi için sınırlı sayıda yeni bir tasarım seçeneği sunuluyor.

Samsung tarafından sınırlı sayıda üretilen yeni tasarımların önemli özelliği daha önce görülmemiş bir renk uyumunu sağlaması olarak gösteriliyor. Oldukça titiz bir çalışma ile Samsung tasarım mühendisleri tarafından geliştirilen bu yeni Samsung Galaxy A80 modelinin görücüye çıkıyor. Tasarımının sınırlı sayıda üretilecek olması ile birlikte şimdiden piyasa da büyük bir beklentinin oluşmasını sağladı.

samsung

Koreli Müzik Grubu BLACKPINK’ten İlham Alındı

Günümüzün popüler ve yoğun bir hayran kitlesine sahip olan Koreli müzik gruplarından olan BLACKPINK gruptan ilham alındığı ifade ediliyor.  Bu sebeple BLACKPINK isminin verildiği bu yeni tasarım Galaxy A80, ürüne ismi verilen bu müzik grubuna yönelik geliştirildi. Yoğun ve sadık hayran kitlesinin dikkatini büyük ölçüde çekere oldukça iyi seviyelerde bir satış rakamına ulaşmak istiyor.

Koreli pop müzik grubu BLACKPINK için özel olarak geliştirilen ve çeşitli eklemeler yapılan paket içeriği ise hayli zengin. Galaxy Buds ve Watch, şarj, kılıf ve Galaxy A80 tamamen siyah ve pembe renklerde tasarlayarak sunuyor. Ürüne büyük bir ilgi olduğu için daha önceden ön siparişlerin tamamen dolduğu ifade ediliyor. Samsung Galaxy A80 Blackpink Special Edition’a olan ilginin rekor düzeyde olması ön görülüyor.