Modern technology gives us many things.

Ücretli Firefox Fiyatı Açıklandı

Ücretli Firefox Fiyatı Açıklandı

 

İnternet tarayıcıları arasında bulunan Firefox artık büyük sorun olan reklamların engellenmesine yönelik ücretli bir abonelik servisi başlatacağını açıkladı.

Firefox İnternet tarayıcıları arasında yaşanan rekabet yarışında Chorme’nin gerisinde kalmasına rağmen hala ilgi görüyor. Firefox internet dünyasındaki kullanıcıların en çok şikâyet ettikleri ve giderek daha büyük bir sorun haline gelen sorunlara eğiliyor. Sitelerde olması gerekenden çok daha fazla reklam içeriği ve pop-up uygulamalarına çözüm getirmeye hazırlanıyor.

firefox

Reklamsız İnternet Keyfi Geliyor

Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ortaya çıkan sorunlar arasında bazıları ön plana çıkıyor. İnsanların internet sitelerinde karşılaştıkları ve artık sabırları taşıran reklam ve açılır pencere uygulamaları oluyor. Firefox pazarda en önemli rakibinin gerisinde kalmasına rağmen gelişim gösteriyor. Sunduğu yenilikler ve sorunlara getirdiği çözümler ile hala yoğun bir kullanıcı kitlesine hitap etmeye devam ediyor.

Firefox tarafından uygulamaya konulan bu yeni sistem ile ilgili çarpıcı sloganıyla dikkat çekiyor. “Sevdiğiniz siteleri destekleyin, nefret ettiğiniz reklamlardan kaçının” sloganıyla ücretli Firefox için aylık 4.99 dolar ödeneceği belirtiliyor. Firefox alacağı ücretin bir kısmını ortak olduğu yayıncılar ile paylaşacağını da açıkladı.  Ülkemiz için TL bazında 30 TL gibi bir rakam olmasından dolayı başlarda yoğun bir ilginin olması beklenmiyor. Özellikle interneti iş ve eğitim amacıyla akıcı şekilde kullananlar için bu hizmet oldukça büyük bir avantaj sağlıyor.